BIEŻĄCE WIADOMOŚCI

SERWUS

         Na ostatnim swoim zebraniu, Zarząd Loteczki ustalił kilka interesujących propozycji do zrealizowania w najbliższym czasie. I tak:

- Ustalony został termin wyjazdu do Muzeum Broni i Militariów w Witoszowie Dolnym k/Świdnicy. W dniu 27.04.2018 r/piatek/ wybieramy się do w/w Muzeum i zapraszamy również do jego odwiedzenia. Zamierzamy przybyć na miejsce około godz. 10-tej. Wstęp 10.-pln.  Adres: Witoszów Dolny 7 A. kontakt 603 458 908 lub 791 376 320.  Poniewaz nie mamy możliwości zorganizowania taniego transportu każdy uczestnik wyjazdu organizuje przejazd we własnym zakresie wykorzystując do tego np.wolne miejsca w samochodach osób ,które zamierzają się wybrać na wycieczkę. Koordynatorem wycieczki jest Henryk Kucharski – sekretarz.

- We wtorek 8 maja 2018 po spotkaniu klubowym w Orlim Gnieździe ( godz. 17.oo), pierwsza grupa 20 osób uda się o godzinie 18.00 na zwiedzanie  Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika w Strachowicach. Będziemy tu oprowadzeni i obwiezieni autobusem lotniskowym po Najciekawszych punktach lotniska. Wstęp bezpłatny. Koordynatorem tej wycieczki jest Piotr Radomski – Prezes.

- Następna grupa 20 0sób zwiedzi lotnisko za miesiąc, tj. we wtorek 12 czerwca, także po spotkaniu klubowym w Orlim Gnieździe.

Edward S.

Aktualności

Linki

« powrótΛ do góryStrona główna